Movies
Ratings
622
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.5
After YangRated ★ 2.5
No Heaven, But Love.Rated ★ 3.5