Movies
Ratings
151
MatildaRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0