Movies
Ratings
676- The UglyRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
HoppersRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
12th Assistant DeaconRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- WishRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 3.0