Movies
Ratings
1229
Sing 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
ResistanceRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Blood Red SkyRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
CallRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0