Titles you rated
Silent FriendRated ★ 3.5
GrassRated ★ 4.0- In Our DayRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 3.5- Be with MeRated ★ 3.0
Spring NightRated ★ 2.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0- My Missing AuntRated ★ 3.5
- Isle of SnakesRated ★ 4.0
TenRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
3670Rated ★ 3.0
a Wild RoomerRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0