Series
Ratings
14
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 2.5