Movies
Ratings
16
American SniperRated ★ 4.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
One on OneRated ★ 1.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5