Movies
Ratings
26
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0