Movies
Ratings
245
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
The BronzeRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
Sorry We Missed YouRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0