Movies
Ratings
86
Miss GrannyRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 4.5
ExitRated ★ 0.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 1.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5