Series
Ratings
144
MaidRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
The Bonfire of DestinyRated ★ 3.5
My NameRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 3.5
MineRated ★ 4.5
MouseRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
KairosRated ★ 4.5
Love AlarmRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0