Series
Ratings
15
The Art of SarahRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 4.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5