Movies
Ratings
18
ArrivalRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
ChronicleRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 1.0