Movies
Ratings
436
Romantic DebtorsRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
True LiesRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The WarriorRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.5