Movies
Ratings
857
Two ProsecutorsRated ★ 4.5
Silent FriendRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
MercyRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Good MorningRated ★ 4.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
MahjongRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.5