Titles you rated
The BodyguardRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 2.0