Movies
Ratings
249- Bride of ChuckyRated ★ 5.0
The Princess BrideRated ★ 3.0
American History XRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
ThirteenRated ★ 5.0
RushmoreRated ★ 3.5
Cats & DogsRated ★ 1.5
Paper PlanesRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
Rabbit-Proof FenceRated ★ 4.0
Scooby-DooRated ★ 2.0
Peter RabbitRated ★ 0.5
The Greatest ShowmanRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 1.5
DivergentRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 1.0
PassengersRated ★ 2.0
Muriel's WeddingRated ★ 2.0