Movies
Ratings
165
JokerRated ★ 4.5
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
The God of CookeryRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron DoorsRated ★ 2.5- The Red ViolinRated ★ 4.5
Hannibal RisingRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.0