Movies
Ratings
769
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 1.5
SplitRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Love on DeliveryRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
6 UndergroundRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5