Movies
Ratings
227
The King's WardenRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
HamnetRated ★ 4.0- La rabbiaRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Green RayRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.0
After YangRated ★ 3.5
MinariRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
The Taste of ThingsRated ★ 5.0
HibikiRated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5