Movies
Ratings
104
Safety Not GuaranteedRated ★ 3.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 1.0
The Science of SleepRated ★ 1.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Sliding DoorsRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 2.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 2.5