Movies
Ratings
1308
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
The Devil's AdvocateRated ★ 2.5
SnowdenRated ★ 2.5
Wild Wild WestRated ★ 3.0
FocusRated ★ 3.0
Collateral BeautyRated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
HoppersRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.5
MantisRated ★ 0.5
BossRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
ElioRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0