Series
Ratings
160- K-ON!Rated ★ 4.0
Rilakkuma and KaoruRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.5
Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: BabyloniaRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 2.5
EliteRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 5.0