Movies
Ratings
571
Die, My LoveRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
- StreamerRated ★ 1.5
MetamorphosisRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
JoyRated ★ 3.0
Paranormal Activity: Next of KinRated ★ 2.0
Paranormal Activity: The Marked OnesRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 2.0