Movies
Ratings
360
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
SouthpawRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
FuryRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5