Movies
Ratings
767
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
MercyRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- PilotRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5