Movies
Ratings
144
A Distant PlaceRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0- HeroRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Pokémon: The Rise of DarkraiRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Pokémon the Movie Black: Victini and ReshiramRated ★ 3.0
Pokémon: Arceus and the Jewel of LifeRated ★ 3.5
Pokémon: Giratina and the Sky WarriorRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.0