Movies
Ratings
887
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Touching the Skin of EerinessRated ★ 5.0- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 5.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 1.0
HamnetRated ★ 3.5- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 2.5
SiratRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 2.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
No Other LandRated ★ 4.0