Movies
Ratings
672
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.0
We Live In TimeRated ★ 2.0- Whispering WaterRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0- Time of CinemaRated ★ 2.5
- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.5
ProtectorRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
BakudanRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.5