Movies
Ratings
255
IncoherenceRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 1.5
RevengeRated ★ 3.5
The Woman Who RanRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
CrashRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.0
Beautiful EscapeRated ★ 0.5
Project YRated ★ 1.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
As Tears Go ByRated ★ 2.5
RougeRated ★ 3.5
Three… ExtremesRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 1.0