Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 0.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 3.5