Series
Ratings
90
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Study GroupRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 1.0