Movies
Ratings
277
ExhumaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5