Movies
Ratings
79
The Truman ShowRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
The Bride!Rated ★ 1.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 3.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5