Movies
Ratings
188
CorsageRated ★ 3.0
Museum HoursRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
OasisRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0