Titles you rated
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 1.5
War MachineRated ★ 4.0
Wish DragonRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5- HallanRated ★ 4.5
Trigger WarningRated ★ 2.5
Outside the WireRated ★ 2.5- The First RideRated ★ 0.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 1.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
ElektraRated ★ 0.5
Kraven the HunterRated ★ 1.5