Movies
Ratings
547
Kick the MoonRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5