Movies
Ratings
721
GattacaRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
PaprikaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 5.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Audition 109Rated ★ 0.5