Movies
Ratings
290
SullyRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Rocky BalboaRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.0