Movies
Ratings
1373
The Card CounterRated ★ 2.5- HumintRated ★ 2.5
The AviatorRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.0- The UglyRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 2.0
MantisRated ★ 1.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.0
StrawRated ★ 2.0
Dirty MoneyRated ★ 1.0
By the StreamRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.0
InsideRated ★ 2.0