Movies
Ratings
1257
Two ProsecutorsRated ★ 2.0- HumintRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The Bride!Rated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
EternityRated ★ 2.5
SiratRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 2.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 1.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 2.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 2.0