Movies
Ratings
1429
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Anchorman 2: The Legend ContinuesRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyRated ★ 3.5
Love on DeliveryRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
Liar LiarRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Year OneRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5