Movies
Ratings
146
CarolRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
The CakemakerRated ★ 4.0
FocusRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0