Movies
Ratings
509
Be With YouRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 1.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Lovely RivalsRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0