Movies
Ratings
306
CarolRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
King KongRated ★ 1.0
JumanjiRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 1.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 2.0