Movies
Ratings
200
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
BrooklynRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5