Movies
Ratings
1514
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Method ActingRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0- Green ConcreteRated ★ 4.0
- The Final SemesterRated ★ 4.5
LeeRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0