Movies
Ratings
175
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
CodaRated ★ 4.5
In This Corner of the WorldRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5