Movies
Ratings
46
Bad GeniusRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.0
After LifeRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
BraindeadRated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 2.5
I WishRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Swiss Army ManRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.5
The House That Jack BuiltRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0