Movies
Ratings
454
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
RioRated ★ 2.5
I WishRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5